Menu

Vestigingen

VCA Hoofdkantoor

Geldersekade 101
1011 EM Amsterdam
020-5301220  (ma 10-15.30; di 9-17; wo 10-15.30; do 10-15.30; vr 9-13)
amsterdam@vca.nu


Bekijk de spreekuren in Centrum en maak meteen een afspraak

Bekijk de pagina Vrijwilligerswerk in Centrum

VCA in Landsmeer

Inloopspreekuur
VCA in Landsmeer heeft een inloopspreekuur in:

Het Middelpunt, ML Kingstraat 2, 1121 CP Landsmeer
06-39426591 of 020-6365228
landsmeer@vca.nu


Bekijk de spreekuren in Landsmeer en maak meteen een afspraak

Bekijk de pagina Vrijwilligerswerk in Landsmeer

VCA Vestiging Nieuw West

Jan Tooropstraat 6
1062 BM Amsterdam
020-4081040 of 06-34030720
nieuwwest@vca.nu

Bekijk de spreekuren in Nieuw West en maak meteen een afspraak

Bekijk hier de pagina van Vrijwilligerswerk in Nieuw West

 

VCA Vestiging Noord

Hagedoornplein 1B
1031 BV Amsterdam
020-6365228 –
noord@vca.nu

 

Bekijk de spreekuren in Noord en maak meteen een afspraak

Bekijk de pagina Vrijwilligerswerk in Noord

Contactpersonen

Angela Koot

Angela Koot

Telefoon 020-6365228 of 020-5301220
E-mail a.koot@vca.nu
Aanwezig ma, di, wo, do
Afdeling Bemiddeling
Leo Rietveld

Leo Rietveld

Telefoon 020-6365228 of 020-5301220
E-mail l.rietveld@vca.nu
Aanwezig ma, di, wo, do
Afdeling Organisatie Advies
Petra Kok

Petra Kok

Telefoon 020-5301220
E-mail p.kok@vca.nu
Aanwezig ma, di, wo, do
Afdeling Administratie