Vestigingen

VCA Hoofdkantoor

Beste bezoeker,
I.v.m. het coronavirus is ons bezoekadres tijdelijk dicht voor publiek. Tot 6 april zijn wij alleen online en telefonisch bereikbaar. Scroll naar beneden voor onze mobiele nummers en directe mailadressen!

Rozenstraat 206
1016 PA Amsterdam
020-5301220
Bij geen gehoor: 06-37199450
Iedere werkdag van 9.00 tot 14.30 uur
amsterdam@vca.nu

VCA in Landsmeer

T 06-38690038
E noord@vca.nu

Maak een afspraak:
Maak een telefonisch afspraak voor vrijwilligerswerk

Online zoeken:
Voor vele mogelijkheden voor vrijwilligerswerk in Landsmeer

 

VCA in Nieuw West

Pieter Calandlaan 258A
1069 KW Amsterdam
06-34030720
nieuwwest@vca.nu
Bekijk hier de pagina van Vrijwilligerswerk in Nieuw West

Maak een afspraak:
Maak een telefonische afspraak voor vrijwilligerswerk

 

VCA in Noord

Hagedoornplein 1B
1031 BV Amsterdam
06-81431044
noord@vca.nu
>> Bekijk de pagina Vrijwilligerswerk in Noord

Maak een afspraak:
Maak een telefonische afspraak voor vrijwilligerswerk

 

VCA in Zuid

Kromme Mijdrechtstraat 25
06-18343830

zuid@vca.nu
>> Bekijk de pagina Vrijwilligerswerk in Zuid

Maak een afspraak:
Maak een telefonische afspraak voor vrijwilligerswerk

 

Contactpersonen

Maaike Hermes

Telefoon 020-6365228 / 06-38690038
E-mail m.hermes@vca.nu
Aanwezig ma, di, do
Afdeling Organisatie Advies

Melita Bacic

Telefoon 020-5301220 / 06-37199450
E-mail m.bacic@vca.nu
Aanwezig di, wo, do, vr
Afdeling Bemiddeling
Petra Kok

Petra Kok

Telefoon 020-5301220
E-mail p.kok@vca.nu
Aanwezig ma, di, wo, do
Afdeling Administratie