Vestigingen

VCA Hoofdkantoor

Geldersekade 101
1011 EM Amsterdam
020-5301220  (ma t/m do 9:30 – 15:30 uur. Vrij 9:30 – 13:00 uur)
amsterdam@vca.nu
–> Voor mobiele nummers en directe mailadressen, scroll naar beneden

Plan online een afspraak in:

Bekijk hier al onze spreekuren – We helpen je graag bij het vinden van leuk en zinvol vrijwilligerswerk.

VCA in Landsmeer

Onze collega’s in Landsmeer zijn Leo Rietveld en Angela Koot
T 06-39426591 of 020-6365228
E noord@vca.nu

Spreekuur Vrijwilligerswerk
Elke woensdag in de even weken van 13:00 – 15:00 uur: Bibliotheek Landsmeer, Calkoenstraat 27

Maak een afspraak:
Bekijk hier onze spreekuren en maak online een afspraak

Online zoeken – Kijk hier:
Voor vele mogelijkheden voor vrijwilligerswerk in Landsmeer

 

VCA in Nieuw West

Pieter Calandlaan 258A
1069 KW Amsterdam
020-4081040 of 06-34030720
nieuwwest@vca.nu
>> Bekijk hier de pagina van Vrijwilligerswerk in Nieuw West

Maak een afspraak:
Bekijk hier onze spreekuren vrijwilligerswerk en maak meteen online een afspraak

 

VCA in Noord

Hagedoornplein 1B
1031 BV Amsterdam
020-6365228 – 06-39426591
noord@vca.nu
>> Bekijk de pagina Vrijwilligerswerk in Noord

Maak een afspraak:
Bekijk hier onze spreekuren vrijwilligerswerk in Noord en maak meteen online een afspraak

 

VCA in Zuid

Geldersekade 101
1011 EM Amsterdam
020-5301220 of 06-81431044
zuid@vca.nu
>> Bekijk de pagina Vrijwilligerswerk in Zuid

Maak een afspraak:
Bekijk hier onze spreekuren vrijwilligerswerk en maak meteen online een afspraak

 

Contactpersonen

Angela Koot

Angela Koot

Telefoon 020-6365228 of 06-11283285
E-mail a.koot@vca.nu
Aanwezig ma, di, wo, do
Afdeling Bemiddeling

Maaike Hermes

Telefoon 020-6365228 / 06-38690038
E-mail m.hermes@vca.nu
Aanwezig ma, di, do
Afdeling Organisatie Advies

Melita Bacic

Telefoon 020-5301220 / 06-37199450
E-mail m.bacic@vca.nu
Aanwezig di, wo, do, vr
Afdeling Bemiddeling
Petra Kok

Petra Kok

Telefoon 020-5301220
E-mail p.kok@vca.nu
Aanwezig ma, di, wo, do
Afdeling Administratie