Vestigingen

VCA in Landsmeer

Inloopspreekuur
VCA in Landsmeer heeft een inloopspreekuur in:

Het Middelpunt, ML Kingstraat 2, 1121 CP Landsmeer
06-39426591 of 020-6365228
landsmeer@vca.nu


Bekijk de spreekuren in Landsmeer en maak meteen een afspraak

Bekijk de pagina Vrijwilligerswerk in Landsmeer

 

VCA Vestiging Nieuw West

Jan Tooropstraat 6
1062 BM Amsterdam
020-4081040 of 06-34030720
nieuwwest@vca.nu

Bekijk de spreekuren in Nieuw West en maak meteen een afspraak

Bekijk hier de pagina van Vrijwilligerswerk in Nieuw West

 

VCA Vestiging Noord

Hagedoornplein 1B
1031 BV Amsterdam
020-6365228 –
noord@vca.nu

 

Bekijk de spreekuren in Noord en maak meteen een afspraak

Bekijk de pagina Vrijwilligerswerk in Noord

 

VCA Vestiging Zuid

Geldersekade 101
1011 EM Amsterdam
020-5301220 –
zuid@vca.nu


Bekijk de spreekuren in Zuid en maak meteen een afspraak

Bekijk de pagina Vrijwilligerswerk in Zuid

 

Contactpersonen

Angela Koot

Angela Koot

Telefoon 020-6365228 of 06-11283285
E-mail a.koot@vca.nu
Aanwezig ma, di, wo, do
Afdeling Bemiddeling
Leo Rietveld

Leo Rietveld

Telefoon 020-6365228 / 06-39426591
E-mail l.rietveld@vca.nu
Aanwezig ma, di, wo, do
Afdeling Organisatie Advies

Melita Bacic

Telefoon 020-5301220 / 06-37199450
E-mail m.bacic@vca.nu
Aanwezig di, wo, do, vr
Afdeling Bemiddeling
Petra Kok

Petra Kok

Telefoon 020-5301220
E-mail p.kok@vca.nu
Aanwezig ma, di, wo, do
Afdeling Administratie