Vestigingen

VCA Centrum

Rozenstraat 206
1016 PA Amsterdam
020-5301220 (9.00 tot 14.30 uur, b.g.g.: 06-37199450)
amsterdam@vca.nu

Zoek je vrijwilligerswerk?
Maak een (telefonische) afspraak met Rachida el Alami.

Zoek je informatie of advies voor jouw organisatie?
Neem contact op met Simone Timmer

 

VCA Hoofdkantoor

Heb je een vraag? Of wil je met ons samenwerken? Neem dan contact met ons op via:

Rozenstraat 206
1016 PA Amsterdam
020-5301220 (9.00 tot 17.00 uur, op vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur)
amsterdam@vca.nu

VCA in Landsmeer

T 06-38690038
E noord@vca.nu

Zoek je vrijwilligerswerk?
Maak een (telefonische) afspraak met Wendy Post.

Zoek je informatie of advies voor jouw organisatie?
Neem contact op met Merel van Meerkerk.

Bekijk de pagina over  vrijwilligerswerk in Landsmeer.

VCA in Nieuw West

Pieter Calandlaan 258A
1069 KW Amsterdam
06-34030720
nieuwwest@vca.nu

Zoek je vrijwilligerswerk?
Maak een (telefonische) afspraak met Jelle Guijt.

Zoek je informatie of advies voor jouw organisatie?
Neem contact op met Nettie Sterrenburg.

Bekijk hier de pagina van Vrijwilligerswerk in Nieuw West.

 

 

VCA in Noord

Hagedoornplein 1B
1031 BV Amsterdam
06-11283285
noord@vca.nu

Zoek je vrijwilligerswerk?
Maak een (telefonische) afspraak met Wendy Post.

Zoek je informatie of advies voor jouw organisatie?
Neem contact op met Merel van Meerkerk.

Bekijk de pagina Vrijwilligerswerk in Noord.

VCA in Oost

06-14927879
n.sterrenburg@vca.nu

Zoek je vrijwilligerswerk?
Maak een (telefonische) afspraak met één van de bemiddelaars

Zoek je informatie of advies voor jouw organisatie?
Neem contact op met Nettie Sterrenburg.

Bekijk de pagina over advies aan vrijwilligersorganisaties in Oost.

 

VCA in Zuid

Roelof Hartplein 2a

1071 TT Amsterdam
06-18343830
zuid@vca.nu

 

Zoek je vrijwilligerswerk?
Maak een (telefonische) afspraak met Melita Bacic.

Zoek je informatie of advies voor jouw organisatie?
Neem contact op met Dasha van Amsterdam.

Bekijk de pagina Vrijwilligerswerk in Zuid.

Contactpersonen

Melita Bacic

Telefoon 06-37199450 / 020-5301220
E-mail m.bacic@vca.nu
Aanwezig di, wo, do, vr
Afdeling Bemiddeling

Petra Kok

Telefoon 06-42591505 / 020-5301220
E-mail p.kok@vca.nu
Aanwezig ma, di, wo, do
Afdeling Administratie

Simone Timmer

Telefoon 06-38690039 / 020-5301220
E-mail s.timmer@vca.nu
Aanwezig ma, di, do, vr
Afdeling Organisatie Advies

Wendy Post

Telefoon 0611283285
E-mail w.post@vca.nu
Aanwezig ma, di, do en vr (in even weken)
Afdeling Bemiddeling

Vrijwilligers

Ali Arab

Functie Ambassadeur project statushouders