Vestigingen

VCA Hoofdkantoor

Geldersekade 101
1011 EM Amsterdam
020-5301220  (ma t/m vr  9:00 – 13:00 uur. Di 9:00 – 17:00 uur. Voor mobiele nummers, scroll naar beneden)
amsterdam@vca.nu

Maak een afspraak online:
Bekijk hier al onze spreekuren en maak online een afspraak

Amsterdam Impact:
Op @AmsterdamImpact brengen we (het liefst alle 243.000!) Amsterdamse vrijwilligers in beeld.

Volg ons:
Bekijk de pagina Vrijwilligerswerk in Centrum

 

VCA in Landsmeer

06-39426591 of 020-6365228
landsmeer@vca.nu

Inloopspreekuur
Elke woensdag in de even weken van 13:00 – 15:00 uur in:Het Middelpunt, ML Kingstraat 2, 1121 CP Landsmeer

Bekijk de spreekuren in Landsmeer en maak meteen een afspraak

Bekijk de pagina Vrijwilligerswerk in Landsmeer

 

Contactpersonen

Angela Koot

Angela Koot

Telefoon 020-6365228 of 06-11283285
E-mail a.koot@vca.nu
Aanwezig ma, di, wo, do
Afdeling Bemiddeling

Eva Bos

Telefoon 020-5301217
E-mail e.bos@vca.nu
Aanwezig ma, di, do, vrij
Afdeling Communicatie
Leo Rietveld

Leo Rietveld

Telefoon 020-6365228 / 06-39426591
E-mail l.rietveld@vca.nu
Aanwezig ma, di, wo, do
Afdeling Organisatie Advies

Melita Bacic

Telefoon 020-5301220 / 06-37199450
E-mail m.bacic@vca.nu
Aanwezig di, wo, do, vr
Afdeling Bemiddeling
Petra Kok

Petra Kok

Telefoon 020-5301220
E-mail p.kok@vca.nu
Aanwezig ma, di, wo, do
Afdeling Administratie