Vestigingen

VCA Hoofdkantoor

Heb je een vraag? Of wil je met ons samenwerken? Neem dan contact met ons op via:

Rozenstraat 206
1016 PA Amsterdam
020-5301220 (9.00 tot 14.30 uur, b.g.g.: 06-37199450)
amsterdam@vca.nu

Scroll naar beneden voor mobiele nummers en directe mailadressen.

>> Wil je een afspraak inplannen voor een bemiddelingsgesprek? Dit kun je hier heel eenvoudig zelf doen.

VCA in Landsmeer

T 06-38690038
E noord@vca.nu

Maak een afspraak:
Maak een (telefonische) afspraak voor vrijwilligerswerk

Online zoeken:
Voor vele mogelijkheden voor vrijwilligerswerk in Landsmeer

 

VCA in Nieuw West

Pieter Calandlaan 258A
1069 KW Amsterdam
06-34030720
nieuwwest@vca.nu
Bekijk hier de pagina van Vrijwilligerswerk in Nieuw West

Maak een afspraak:
Maak een (telefonische) afspraak voor vrijwilligerswerk

 

VCA in Noord

Hagedoornplein 1B
1031 BV Amsterdam
06-11283285
noord@vca.nu
>> Bekijk de pagina Vrijwilligerswerk in Noord

Maak een afspraak:
Maak een (telefonische) afspraak voor vrijwilligerswerk

 

VCA in Oost

In 2021 gaat Vrijwilligers Centrale Amsterdam in stadsdeel Oost aan de slag. Onze organisatieadviseur Nettie Sterrenburg, onderzoekt wat we kunnen betekenen voor de maatschappelijke organisaties en initiatieven in dit stadsdeel.

Heb je vrijwilligers nodig, wil je meer weten over het begeleiden van vrijwilligers of wil je je vrijwilligersbeleid onder de loep nemen? Nettie maakt graag kennis met jou en jouw organisatie.

06-14927879
n.sterrenburg@vca.nu

Bekijk de pagina over advies aan Vrijwilligersorganisaties in Oost. 

 

VCA in Zuid

Roelof Hartplein 2a, 1071 TT Amsterdam
06-18343830
zuid@vca.nu

> Bekijk de pagina Vrijwilligerswerk in Zuid

 

Maak een afspraak:
Maak een (telefonische) afspraak voor vrijwilligerswerk

 

Contactpersonen

Melita Bacic

Telefoon 06-37199450 / 020-5301220
E-mail m.bacic@vca.nu
Aanwezig di, wo, do, vr
Afdeling Bemiddeling
Petra Kok

Petra Kok

Telefoon 06-42591505 / 020-5301220
E-mail p.kok@vca.nu
Aanwezig ma, di, wo, do
Afdeling Administratie

Wendy Post

Telefoon 0611283285
E-mail w.post@vca.nu
Aanwezig ma, di, do en vrij (in even weken)
Afdeling Bemiddeling